Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Rapoo M100 (18199) is een innovatieve draadloze muis die werkt via bluetooth of de meegeleverde 2.4 GHz USB adapter. Dankzij de MultiMode techniek kun je snel schakelen tussen drie bluetooth apparaten en een 2.4 GHz verbinding. Zo blijf je productief zonder gedoe met steeds opnieuw verbinden.
Met de vernieuwde technologie van deze muis hoor je geen storende klikgeluiden meer. De stille klik zorgt voor een rustige werkomgeving, ideaal voor thuis, kantoor of studeren. Bovendien is de muis ergonomisch ontworpen en geschikt voor zowel rechts- als linkshandigen, zodat je langdurig comfortabel kunt werken zonder vermoeide handen.
De optische sensor met een bewegingsresolutie van 1300 DPI geeft je een nauwkeurige cursorbesturing. Je kunt tot 10 meter afstand werken met een bereik van 360 graden. Bovendien gaat de batterij tot wel 12 maanden mee, dus je hoeft niet vaak te wisselen. De nano USB-ontvanger is klein en makkelijk mee te nemen.
🖱️🔇
Bestel de Rapoo M100 nu en werk slimmer, stiller en comfortabeler!
| Instelbare dpi | Nee |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Kabellengte | 0 m |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Aansturing muis | Optisch |
| Draadloos | Ja |
| dpi | 1300 |
| Ergonomisch ontworpen | Ja |
| eWaste | Ja |
| Game platform | Windows |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Horizontaal scrollen | Nee |
| Inclusief batterijen | Ja |
| Gewichtjes | Nee |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Grijs- en bruingoed |
| Muisvorm | Normaal |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 18199 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bediening muis | Knoppen |
| Voedingstype | Batterij |
| Product hoogte | 3.80 cm |
| Product lengte | 6.10 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product breedte | 0 cm |
| Instelbare knoppen | Nee |
| Oplaadbaar | Nee |
| Aanbevolen voor genre | Geen gamemuis |
| Rechts- of linkshandig | Rechtshandig en linkshandig |
| Scrollwiel | Ja |
| Stille muis | Ja |
| Speciaal voor gamen | Nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Android, Chrome OS, iOS, Mac OS, Windows |
| Systeemeisen | Alle windows versies |
| Duimsteun | Nee |
| Type verlichting | Zonder verlichting |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 130 g |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Werkt op glazen ondergrond | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie