Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Mepal Ellipse isoleer lunchpot in stijlvol titanium neem je je lunch mee zonder gedoe. Deze dubbelwandige lunchpot van roestvrij staal houdt jouw eten lekker warm tot wel 6-8 uur en koud tot 12 uur. Of je nu yoghurt met granola, een verse soep of een andere maaltijd meeneemt, je lunch blijft perfect op temperatuur, zelfs onderweg of op je werk.
De lunchpot heeft twee aparte vakken met elk hun eigen draaideksel. Zo blijven jouw ingrediënten gescheiden en vers. De deksels zijn speciaal geïsoleerd en zorgen ervoor dat de buitenkant van de lunchpot koel en droog blijft, ongeacht de temperatuur van de inhoud. Ideaal voor wanneer je onderweg bent en geen magnetron beschikbaar hebt.
De Mepal Ellipse is 100% lekvrij, dus je hoeft je geen zorgen te maken over morsen in je tas. Het ovale ontwerp met een diameter van 10,7 cm en een inhoud van 500 ml is compact en lichtgewicht (slechts 0,4 kg). Let op: om je lunchpot zo lang mogelijk mooi te houden, wordt handwas aanbevolen, hoewel de kunststof onderdelen van de deksels gewoon in de vaatwasser mogen.
Voor de beste isolatie-ervaring spoel je de lunchpot voor gebruik met heet of ijskoud water, afhankelijk van de temperatuur die je wilt behouden. Zo geniet je extra lang van je warme soep of koude yoghurt. Met een garantie van 2 jaar zit je ook nog eens veilig bij elke maaltijd.
🥣❄️
Wacht niet langer en neem jouw Mepal Ellipse lunchpot mee voor een zorgeloze lunch onderweg!
| Luchtdicht | Ja |
| BPA-vrij | Ja |
| Breekbaar | Nee |
| Inhoud | 0.50 l |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | Titanium |
| Diameter | 10.70 cm |
| Vaatwasser veilig | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Vriezerbestendig | Nee |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| Materiaal | Polypropyleen, RVS |
| Magnetronbestendig | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 107647040300 |
| Aantal vakken | 2 |
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
| Aantal delen | 2 |
| Ovenbestendig | Nee |
| Product hoogte | 16.90 cm |
| Product lengte | 10.70 cm |
| Product gewicht | 0.40 kg |
| Product breedte | 10.70 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Geschikt voor type voedsel | Salade, Noodles, Fruit, Snacks, Yoghurt, Soep |
| Type deksel | Draaideksel |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 388 g |
| Verpakkingsinhoud | Mepal isoleer lunchpot Ellipse |
| Verpakking breedte | 109 mm |
| Met drinkfles | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie