Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
De Inventum VR1430W is een vrijstaande vrieskast die perfect combineert wat jij zoekt: een energiezuinig apparaat met een ruime inhoud van 161 liter en een geluidsniveau van slechts 39 dB. Hierdoor is hij extra stil in gebruik, ideaal voor in de keuken of bijvoorbeeld een kantoorruimte. Met energielabel C bespaar je ook nog eens flink op je energiekosten.
Deze vriezer is uitgerust met de handige No Frost functie. Dat betekent dat je nooit meer tijd kwijt bent aan ontdooien. Door constante luchtcirculatie wordt vocht snel afgevoerd, waardoor ijsvorming verleden tijd is. Dit zorgt ervoor dat je etenswaren langer vers blijven en de vriezer zelf makkelijk schoon te houden is.
Met de supervriezen functie kun je snel grote hoeveelheden voedsel invriezen zonder dat de temperatuur in de vriezer te veel stijgt. Zo blijven ook de al ingevroren producten in topconditie. Met een invriescapaciteit van 12 kg per 24 uur ben je klaar voor elk vriesavontuur, of het nu gaat om restjes, verse oogst of bulk boodschappen.
De Inventum VR1430W heeft 3 transparante lades en 2 extra vriesvakken, waardoor je al je etenswaren overzichtelijk kunt opbergen. De deur is bovendien aan beide kanten te plaatsen, links- of rechtsdraaiend, zodat hij altijd past waar jij hem wilt hebben. Handig is ook dat je deze vriezer gerust in een garage of schuur kunt zetten; hij blijft perfect werken bij temperaturen tot -15°C.
Mocht de deur onverhoopt open blijven staan of de temperatuur te hoog oplopen, dan word je direct gewaarschuwd door het ingebouwde alarm. Zo voorkom je dat je kostbare etenswaren onnodig bederven. De digitale thermostaat maakt het instellen van de juiste temperatuur eenvoudig en precies.
Met de 5 jaar garantie van Inventum ben je verzekerd van een duurzaam product waar je lang plezier van hebt. Mocht er toch iets zijn, dan staat de klantenservice voor je klaar om je snel te helpen.
❄️🔇
Wacht niet langer en haal deze stille, energiezuinige en handige vriezer in huis!
| Anti-vingerafdruk behuizing | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Wit |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Snoerlengte | 1.80 m |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Weergave binnentemperatuur | Nee |
| Smart Home Platform | Geen platform |
| Display op deur | Nee |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | Ja |
| eWaste | Ja |
| Invriescapaciteit | 12 Kg/24h |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | Nee |
| Verpakking hoogte | 1485 mm |
| Vakantiemodus | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Introductiemaand | Januari |
| Introductiejaar | 2024 |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 625 mm |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | C |
| Fabrikant Adres | Postbus 5023, 6802 EA Arnhem |
| Elektronisch adres fabrikant | webshop@inventum.eu |
| Fabrikant Naam | Inventum Huishoudelijke Apparaten B.V. |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Materiaal planken | Kunststof |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Vanaf -15 graden |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Model | Vrijstaande vrieskast |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VR1430W |
| No frost modus | No Frost |
| Aantal freeze vakken | 5 |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Open deur alarm | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Product hoogte | 143 cm |
| Producttaal | Universeel |
| Product lengte | 60 cm |
| Product gewicht | 51 kg |
| Product breedte | 54.50 cm |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Keukenapparatuur stijl | Standaard |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Soft close deur | Nee |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Dooiwaterafvoer | Nee |
| Type vriezer | Vrieskast |
| Volume in liters | 161 l |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Op alle Inventum apparaten gekocht na 27 april 2022 krijg je 5 jaar garantie. Op alle apparaten gekocht voor die datum heb je standaard 2 jaar garantie. |
| Reparatie type | On-site repair |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 55 kg |
| Verpakkingsinhoud | Vriezer, 1 ijsblokjeshouder, snelstartgids |
| Verpakking breedte | 575 mm |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 132 kWh |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie