Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de KlikAanKlikUit AGC2-3500R Verlichting Controller bedien je moeiteloos je tuinverlichting en andere apparaten buiten. Ideaal voor die warme dagen waarop je liever ontspannen binnen blijft of lekker in je luie stoel zit. Deze slimme stekkerset maakt het aan- en uitzetten van je verlichting en apparaten eenvoudig en comfortabel.
De set wordt geleverd met een handige afstandsbediening waarmee je tot wel 70 meter buiten kunt bedienen. Je hoeft dus niet meer naar buiten te lopen om je verlichting aan te doen. De stekkers werken op 32 verschillende kanalen en zijn compatibel met diverse KlikAanKlikUit zenders, zoals draadloze wandschakelaars of bewegingsmelders. Voor bediening via je smartphone is een extra accessoire nodig, zoals de ICS-2000 Internet Control Station of de Smart bridge.
De stekkers zijn ontworpen met een spatwaterdichte behuizing (IP44), waardoor ze bestand zijn tegen regen en kou. Ze zijn compact van formaat (8,0 x 5,1 x 6,0 cm) en voorzien van een afsluitklepje om de stekker te beschermen wanneer deze niet in gebruik is. Dankzij de maximale belasting van 3500 watt kun je vrijwel elk apparaat of lamp met een stekker aansluiten en bedienen.
De KlikAanKlikUit AGC2-3500R is direct klaar voor gebruik, inclusief een knoopcelbatterij voor de afstandsbediening. Dankzij een vernieuwde chip heb je geen problemen met het schakelen, zelfs niet als de stekkers dicht bij elkaar geplaatst worden. Let op: deze schakelaar heeft geen dimfunctie.
🌞🔌
| Analoog of Digitaal | Analoog |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Compatibel met | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Dimmer | Nee |
| Smart Home Platform | KlikAanKlikUit |
| eWaste | Ja |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| Introductiemaand | Oktober |
| Introductiejaar | 2020 |
| Type aarding | Met randaarde |
| Type schakelaar | Draadloze schakelaar |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale belastbaarheid in Watt | 3500 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Montage | Opbouw |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Product lengte | 8 cm |
| Product breedte | 5.10 cm |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Smart Home Protocol | Zigbee, 433MHz |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Stand-alone | Geen bridge of basisstation nodig |
| Geschikt voor type land | Nederland |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Tijdschema instelbaar | Nee |
| Voltage | 0 A |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| Verpakkingsinhoud | - 2x Draadloze buitenstekker - Afstandsbediening - Batterij (CR2032) - Handleiding |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie