Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Geen platform |
| eWaste | Ja |
| Platte stekker | Nee |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Met snoer | Ja |
| Met overspanningsbeveiliging | Ja |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Type aarding | Zonder aarde |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingstaal | Engels |
| Verpakking lengte | 432 mm |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale belastbaarheid in Watt | 0 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Montage | Vrijstaand |
| Aantal stopcontacten | 6 |
| Aan-uit schakelaar | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Type verloop | Geen verloop |
| Type stekkerdoos | Standaard stekkerdoos |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Product hoogte | 55 cm |
| Product breedte | 100 cm |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Spatwaterdicht | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal usb-poorten | 0 |
| USB | Nee |
| Voltage | 0 V |
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
| Verpakkingsinhoud | USB-kabel, Gebruiksaanwijzing., Stekkerdoos EG-PMS2 |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Met kinderbeveiliging | Nee |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie