Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de WKK Kabelbinders zorg je voor een nette en veilige bundeling van al je kabels en draden. Of je nu thuis je netwerk bekabeling wilt ordenen of professionele bedrading wilt vastzetten, deze kabelbinders zijn de perfecte oplossing. Ze houden alles stevig bij elkaar zodat je geen last meer hebt van een wirwar aan snoeren.
Deze kabelbinders hebben een indrukwekkende trekkracht tot 54,4 kg, wat betekent dat ze zelfs zwaardere kabels en bundels moeiteloos aankunnen. Je hoeft je geen zorgen te maken over het loslaten of breken, wat ze betrouwbaar maakt voor langdurig en herhaald gebruik in verschillende situaties.
Met een verpakking van 100 stuks ben je goed voorbereid op al je projecten. De kabelbinders zijn gemaakt van duurzaam kunststof en zijn transparant van kleur, waardoor ze bijna onopvallend zijn in elke omgeving. Met een lengte van 530 mm en breedte van 7,6 mm bieden ze genoeg ruimte om verschillende kabels te bundelen zonder te knellen.
๐๐ฆ
Bestel nu en krijg je kabels onder controle met WKK Kabelbinders!
| Kleur | Transparant |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 540 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 100 stuk(s) |
| Product lengte | 540 cm |
| Product breedte | 7.60 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakking breedte | 7.60 mm |
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie