Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Beleef de hele dag door geweldige momenten met de Samsung Galaxy A34. Deze gebruiksvriendelijke smartphone levert topprestaties en is ideaal voor alledaags gebruik. Verwacht de meest epische functies die je van Galaxy gewend bent, verpakt in een stijlvol design en krachtige hardware.
Met het Floating Camera design herken je meteen de echte Galaxy identiteit. De slanke en strakke behuizing in de opvallende kleur Awesome Graphite zorgt dat je smartphone er niet alleen mooi uitziet, maar ook fijn in de hand ligt. Dankzij de nieuwe One UI 5 update kun je het besturingssysteem helemaal naar jouw wens instellen voor een persoonlijke ervaring.
De drievoudige camera van de Galaxy A34 is perfect voor snelle foto’s en video's in heldere, levendige kwaliteit. Met de verbeterde Night Mode maak je ’s nachts tot wel 58% minder bewogen beelden. Extra functies zoals Super Stable Video, Auto Framing en de slimme AI Image Enhancer zorgen ervoor dat je foto’s en video’s direct klaar zijn om te delen, zonder dat je zelf hoeft te sleutelen aan kleur, scherpte of contrast.
Het 6,6 inch Super AMOLED scherm met FHD+ resolutie is een genot voor je ogen. Of je nu binnen of buiten bent, de Vision Booster zorgt voor een helder beeld, zelfs in fel zonlicht. Met een 25% helderder scherm dan het vorige model geniet je volop van je favoriete films, series en games.
Samsung beschermt jouw privacy met 5 jaar beveiligingsupdates en 4 OS-updates. Via het Security Dashboard houd je gemakkelijk controle over welke apps toegang hebben tot je camera, microfoon en andere gegevens. Zo houd je altijd grip op je persoonlijke informatie.
De MediaTek Dimensity 1080 processor zorgt voor vlotte prestaties, of je nu aan het appen, bellen, gamen of TikTokken bent. Met de sterke 5000 mAh batterij kom je makkelijk de hele dag door. En is je batterij toch leeg? Binnen een half uur is hij alweer voor de helft opgeladen dankzij de snellaadfunctie.
📱🌟
Wacht niet langer en haal deze krachtige, stijlvolle Samsung Galaxy A34 vandaag nog in huis!
| A-GPS | Ja |
| AI functionaliteit | Ja |
| Diafragma | 1.8 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 5000 mAh |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth vereist | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Camera opties | Artificial Intelligence (AI) |
| Sensor formaat | 1/2.0 inch |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Communicatie standard | 5G |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Schermlezers, Vergrotingssoftware, Tekst-naar-spraaksoftware |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| Inhoud simkaarthouder | 2 simkaarten of 1 simkaart en 1 geheugenkaart |
| Beeldschermresolutie | 1080 x 2340 |
| Scherm afmetingen | 6.6 in |
| Dual-sim | Ja |
| eWaste | Ja |
| Verwachte laatste beveiligingsupdate | April 2028 |
| Extern geheugenslot | Ja |
| Vouwbaar scherm | Nee |
| Aantal pixels frontcamera | 13 Megapixel |
| Geslacht | Unisex |
| GPS | Ja |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Inclusief gezichtsherkenning | Nee |
| Inclusief vingerafdrukscanner | Ja |
| Inclusief NFC | Ja |
| Inclusief simkaart | Nee |
| Inclusief spraakbesturing | Nee |
| Introductiemaand | Maart |
| Introductiejaar | 2023 |
| IP-certificering | IP67 (volledig stofdicht en dompeldicht) |
| Type beeldstabilisatie | Optische beeldstabilisatie |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingstaal | Universeel |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| Type lens | Standaard lens, Groothoek lens, Macro lens |
| Waarde energielabel | Energielabel niet van toepassing |
| Fabrikant Adres | Evert van de Beekstraat 310, 1118 CX Schiphol |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.samsung.com/nl/support/contact/ |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Benelux B.V. |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Maximum card capaciteit | 1 TB |
| Maximum vermogen voor opladen | 10 W |
| Megapixels | 48 Megapixel |
| Minimum vermogen voor opladen | 15 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| Operatingsysteem | Android 13 |
| Model | Samsung Galaxy A34 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SM-A346BZKAEUB |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Verpakkingsinhoud smartphones | Smartphone, Oplaadkabel, Simkaartpin |
| Betaalde diensten vereist | Ja |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Ja |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| Producttaal | Universeel |
| Provider | Geen provider |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| RAM geheugen | 6 GB |
| Frequentie beveiligingsupdates | Eens per kwartaal |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Schokbestendig | Nee |
| Soort SIMkaart | Nano SIM |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geschikt voor onderwater | Nee |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Type Dual-sim | Dual standby |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type input/output | USB-C |
| Type scherm | Amoled |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Reparatie type | Carry-in |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsgewicht | 326 g |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| WIFI | Ja |
| Wifi vereist | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
Samsung is een wereldwijde leider in elektronica en biedt een uitgebreid assortiment van innovatieve apparaten en accessoires. Van smartphones en tablets tot wearables en slimme huishoudelijke apparaten, Samsung staat bekend om zijn geavanceerde technologie, modern design en betrouwbaarheid. Het merk brengt dagelijks gemak en functionaliteit in je leven, of je nu werkt, ontspant of onderweg bent.
Samsung streeft naar duurzaamheid door gebruik te maken van recyclebare materialen en energiezuinige technologieën. Het merk investeert in groene initiatieven en ontwikkelt producten die een lange levensduur hebben, zodat je met een gerust hart kunt kiezen voor Samsung.
Wil jij het gemak en de innovatie van Samsung ervaren? Bekijk ons assortiment Samsung-producten en ontdek hoe Samsung jouw dagelijkse leven eenvoudiger, slimmer en duurzamer maakt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie