Gratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Met de Samsung Galaxy A54 5G leg je al je bijzondere momenten haarscherp vast en geniet je de hele dag door van je favoriete content. Deze smartphone combineert een strak en premium design met krachtige prestaties, zodat jij nooit meer iets hoeft te missen.
De Galaxy A54 valt op met zijn unieke Floating Camera design en een luxe afwerking met het sterkste Gorilla Glass tot nu toe. Dit maakt hem niet alleen kras- en stootbestendig, maar geeft de smartphone ook een premium uitstraling. Dankzij de IP67-certificering is de A54 ook stof- en waterdicht tot 1 meter diepte, ideaal voor onbezorgd gebruik in de regen of bij het zwembad.
Met de drievoudige camera van 50 MP, 12 MP en 5 MP maak je de mooiste foto's en video's. De geavanceerde Nightography-functie vermindert bewegingsonscherpte met 58%, waardoor je ook in het donker scherpe beelden krijgt. Extra functies zoals Super Stable Video en AI Image Enhancer zorgen voor professionele video-opnames en snelle fotobewerking zonder gedoe.
Onder de motorkap vind je de krachtige Exynos 1380 processor en een grote 5000 mAh batterij, die jou de energie geeft voor urenlang gebruik. Het 6.4 inch Super AMOLED-display met een verversingssnelheid van 120 Hz zorgt voor een vloeiende en kleurrijke beeldweergave, zelfs bij fel zonlicht dankzij de Vision Booster. Films, games en series komen zo tot leven in jouw handen.
Samsung beschermt jouw privacy en data met vijf jaar beveiligingsupdates en vier besturingssysteem-updates. Via het Security Dashboard houd je eenvoudig controle over welke apps toegang hebben tot je camera, microfoon en meer. Zo houd je zelf de regie over je gegevens.
📱💪
Wacht niet langer en ervaar de kracht en stijl van de Samsung Galaxy A54 5G vandaag nog!
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,4 GHz |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Pixeldichtheid | 401 ppi |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 5 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermdiagonaal | 16,3 cm (6.4") |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 1000 cd/m² |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super AMOLED |
| Soort paneel | OLED |
| Spreektijd (4G) | 46 uur |
| Draadloze afspeelduur audio | 68 uur |
| Draadloze afspeelduur video | 21 uur |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 19 uur |
| Browsing tijd (4G) | 20 uur |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 3840x2160@30fps |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Tweede camera resolutie | 6120 x 8160 Pixels |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 5 MP |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1,12 µm |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.56" |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/3" |
| Pixelgrootte voorcamera | 0,8 µm |
| Sensorgrootte voorcamera | 1/2.8" |
| Pixelgrootte derde achtercamera | 1,12 µm |
| Flash type | LED |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Digitale zoom | 10x |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Opnameresolutie | 2160 x 3840 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Derde achtercamera grootte | 1/5" |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| SIM-kaart-capaciteit | Hybride Dual SIM |
| 3G bands ondersteund | 850,1900,2100 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| MIMO | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| SIM card type | NanoSIM |
| 5G-banden ondersteund | 2600,700,2100,3500,800,2300,3700,1800,900,2500 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Modulatie | 1024-QAM |
| 4G frequentie ondersteund | 1500,2100,700,2300,800,1800,850,1900,2500,900,2600 MHz |
| 5G-standaard | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| 3G standaarden | UMTS, WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Kleurnaam | Awesome Graphite |
| Vormfactor | Rechthoek |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| USB-versie | 2.0 |
| Ja |
| Locatie positie | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Galileo | Ja |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Geheugenkaartsleuf type | Hybridesleuf |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1 TB |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Snel opladen | Ja |
| USB On-The-Go ondersteuning | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Video call | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Virtuele assistent | Samsung Bixby |
| Platform | Android |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Diepte verpakking | 28 mm |
| Hoogte verpakking | 172 mm |
| Gewicht verpakking | 320 g |
| Breedte | 76,7 mm |
| Diepte | 8,2 mm |
| Hoogte | 158,2 mm |
| Gewicht | 202 g |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, RTTTL, RTX, MP3, AAC, AWB, WAV, MXMF, IMY, OGA, OGG, XMF, OTA, M4A, Midden, FLAC, MIDI, AMR |
| Ondersteunde videoformaten | 3GP, 3G2, WEBM, AVI, M4V, FLV, MKV, MP4 |
| Luidsprekers | Stereo |
| Reparatie-index | 8.4 |
Samsung is een wereldwijde leider in elektronica en biedt een uitgebreid assortiment van innovatieve apparaten en accessoires. Van smartphones en tablets tot wearables en slimme huishoudelijke apparaten, Samsung staat bekend om zijn geavanceerde technologie, modern design en betrouwbaarheid. Het merk brengt dagelijks gemak en functionaliteit in je leven, of je nu werkt, ontspant of onderweg bent.
Samsung streeft naar duurzaamheid door gebruik te maken van recyclebare materialen en energiezuinige technologieën. Het merk investeert in groene initiatieven en ontwikkelt producten die een lange levensduur hebben, zodat je met een gerust hart kunt kiezen voor Samsung.
Wil jij het gemak en de innovatie van Samsung ervaren? Bekijk ons assortiment Samsung-producten en ontdek hoe Samsung jouw dagelijkse leven eenvoudiger, slimmer en duurzamer maakt.
Duurzaam
Zo groen mogelijk: van verzending tot retour
Bewust
Bewuste keuzes in assortiment en proces
Prijs-kwaliteit
De beste prijs-groen verhouding
Behulpzaam
Pas tevreden als jij dat bent
Persoonlijk
Altijd persoonlijk bereikbaar via mail, telefoon op app
Focus
Hoge kwaliteit, geselecteerde merken
Bij Zazz vinden we het belangrijk dat je een weloverwogen keuze kunt maken. Daarom verzamelen we echte, onafhankelijke reviews van onze klanten. Geen gesponsorde meningen of gefilterde ervaringen, maar eerlijke feedback over onze producten en service.
Winkelwagen
Hey! Er zit nog niks in je winkelwagen.
Verder winkelenGratis verzending vanaf 100,- en 30 dagen bedenktijd
Kies je categorie